| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,numa ce m-am apucat de sala si as vrea niste sfaturi. As vrea exercitii pentru fese dar sa nu imi lucrez atat de mult picioarele, adica vreau fund sa fie bombat dar picioarele nu le vreau pline de muschi. Stie cineva ce exercitii ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am promis ca iti raspund la toate intrebarile si incerc sa ma tin de promisiune.
Ma mai stii?
Pai faza e ca eu nu prea le am cu exercitiile, mai ales pentru fese, dar cautand am gasit un site care chiar te poate ajuta.

http://fucsia.ro/......e-30-zile/

Nu stiu daca se poate practica la sala neaparat dar mi-am dat silinta macar.

| mirunaaa96 explică (pentru T0T):

Hei multumesc, chiar sunt bune si le pot face la sala, apreciez ca mi-ai raspuns si la intrebarea asta, o zi frumoasa!:*

| T0T a răspuns (pentru mirunaaa96):

Merci la fel, si la multi ani!

| mihaicelsfant a răspuns:

laughing fa abdomene multe si flotari