| Adiandrei01 a întrebat:

Buna,parintii fac diferenta intr-e mine si sora mea (sunt baiat),si ma scot din sarite si mama si sora pentru ca orice s-ar intampla cu ficsa ar tine,pt ca ea e la o facutlate buna si a facut cel mai bun liceu din Bt,sora mea se poarta foarte urat cu mine,si ma provoaca intr-un fel, si cand ii zic ceva sare mama repede cu gura.
Ce ar fi de facut in cazu' asta? Nu mai suport sa fiu tratat ca un animal...

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Fa-le sa iti simta lipsa!

| interact a răspuns:

Trateaza-i cu indiferenta, simplu. Poti sa o provoci pe sora ta cu lucruri usoare, cum face ea cu tine happy