| zuzu_3087 a întrebat:

Buna
pe 24 mai este ziua mea si am hotarat sa mi-o fac acasa pe 22 cu 4 prietene.comandam pizza luam inghetata prajituri si altele.ma gandeam sa ne uitam la un film sau ceva de genu apoi sa punem niste muzica sa dansam.sa ne prostim, sa facem Karaoke puteti sa imi mai dati voi alte idei va rog. nu as vrea ca fetele sa se plictiseasca. puteti sa imi recomandati niste filme...muzica si un site Karaoke mrs mult... fundita

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Muzica :-?, fa un playlist cu piesele care iti plac tie si prietenelor tale, daca nu sti ce muzica le place fa un oracol si pune la una din intrebari muzica preferata/artisti preferati). Filmele zic sa le alegeti impreuna pentru ca daca tu vrei comedie poate ca celelalte vor horror sau SF.
Site-uri de karaoke :
www.singsnap.com
www.singshot.com
Http://ksolo.myspace.com/ksoloredir.html
http://karaoke.nettop20.com/
http://www.talcareviews.co.nz/karaoke.co.nz
Http://www.karaokeparty.com

daca ramai in pana de idei poti sa iti scoti hainele din dulap si sa va imbracati cu ele si sa va prostiti oleaca :)). dansati limbo. flirt pe net.

Have Fun :*

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

La multi ani! Eu zic sa vedeti "Bruno" - este cea mai spumoasa comedie. Karaoke gasesti foarte multe pe youtube.

| zuzu_3087 explică:

Mersi foarte mult "Chanel.Myyh" big hug

| zuzu_3087 explică:

"SoL" mersi mult si tie acum am observat ca si tu mi-ai zis la multi ani:X:*:*

| Ruxiii a răspuns:

Si'am uitat ceva big grin.

La Multi Ani, Diana! :*

| Ruxiii a răspuns:

Placerea mea >big grin