| Veronica077 a întrebat:

Peste mai putin de o luna prietena mea face 18 ani, si m-am gandit sa ii realizez un video emotionant cu cele mai frumoase momente din viata ei, de cand s-a nascut pana in prezent, desigur la care sa adaug niste citate si o muzica pe masura.Dar aici am nevoie de voi, pentru ca nu imi vine nici o idee cum sa incep, ce citate sa folosesc si desigur nici ce melodie sa folosesc.Multumesc mult de ajutor, astept sfaturi.

1 răspuns:
| Strumfulet a răspuns:

Ai putea incepe prin a-ti pune capul la contributie. E prietena ta cea mai buna, nu a noastra!