| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Buna,prietena de a mea mi.a spus ca o prietena de a ei happy a rămas insarcinata fara contact sexual,sau petting pt a nu are prieten nu nimic.(din cate stiu chiar nu are) e posibil? Întreb pt ca sa da de ceasul morții ca are nevoie de bani pt avort etc si pare credibila,asa o fi? Eu una nu cred ca a rămas fara contac sexual de orice fel pt ca asa am fi toate gravide din senin, voi ce parere aveti sa o ajutam sau minte?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca minte, a avut contact sexual, ii este rusine si atunci inventeaza povestea asta ca a ramas insarcinata din neant. Ia-o la o discutie privata si spune-i sa aiba incredere in tine si sa iti spuna adevarul ca nu tine vrajeala asta care v-a spus-o.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi a doua conceptie imaculata dupa Fecioara Maria

| vocea a răspuns:

Daca nu este fecioara maria nu are nici o sansa, dar tu ziceai scumpa roxana ca nu are prieten, posibil, poate are vecini

Răspuns utilizator avertizat