| Andra33silvia1 a întrebat:

Buna,prietena mea sta cu un baiat de 6 luni,ea il inseala mereu, iar eu vorbesc la telefon ore in sir cu el, iesim tot timpul pe afara.Ieri am stat intr-o scara ca era frig afara si el m-a luat in brate si zicea ca daca ea il inseala si el o inseala si dupa a inceput sa ma sarute pe gat,a vrut si pe buze,dar nu l-am lasat eu pentru ca ma gandeam ca e prietena mea,dar ea nu face deloc bine tot tmpul il inseala si iese cu altii si nu ii raspunde la telefon, iar eu sunt tot timpul acolo cand are nevoie. Si cu toate astea m-am indragostit de el crying, ce sa fac acum?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Daca, era destept si tinea la tine punea capat acelei relatii. O face doar din ambitie. Ce sa faci? Nimic.

| AirănMeidăn a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci sperante, probabil ca el te-a luat in brate doar ca sa se "razbune" pe prietena ta

| Andra33silvia1 explică (pentru AirănMeidăn):

Pai prietena mea nici nu stie ca vorbim si nici nu vrem sa afle, vrem sa fie totul sectet laughing

| Neo12 a răspuns:

Încearcă să vorbeşti cu el şi vezi ce e de făcut.
Întreabă-l ce mai simte pentru ea, de ce o înşeală şi în funcţie de răspunsuri..vei trage concluzia.
Ai grijă să nu se dea la tine doar aşa că n-are pe vreuna.
Acum depinde şi ce discutaţi voi şi astea că na, nu putem noi să ştim exact cum e relaţia dintre voi.

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Cel mai bine este sa nu accepti o relatie cu acest baiat, daca este iubitul prietenei tale, daca el vrea sa o insele si el la randul lui sa isi gaseasca alta fata ca sa nu cazi tu la mijloc ca poate ei se vor impaca si atunci tu nu vei mai avea nici prietena si nici iubita lui nu vei fii

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Nu iti face sperante ca sa nu suferi