| LeeJiEun a întrebat:

Buna!

Sambata e ziua unui coleg de clasa si as vrea sa ii cumpar ceva dragut. (el face 15 ani).
Nu isi tine ziua, doar ne intalnim noi doi si inca un baiat.

Aveti idee ce as putea sa ii iau? Apelez la voi deoarece nu il cunosc foarte bine si nu prea am idei.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O prajitura si un suc.

| EchoDemon a răspuns:

Pai. vorbeste cu prietenul lui sa iti faci o idee. Eu i-as lua un ceas..sau nu stiu vezi si tu cum e personalitatea lui.

| Jojos20 a răspuns:

Cumpara-i ceva dragut :* care sa tina minte ca-l are de la tine!
De exemplu: un ceas, un lantisor cu initiala lui sau cineva la care tine el mult, un tricou personalizat cu replica des folosita de el :*
Sper ca ti-am fost de folos :*
Bafta!