| ajuteur a întrebat:

Buna seara, am o problema, daca ma poate lamuri cineva, va rog frumos.
Nu prea ma uit la televizor, dar cand ma uit putin si incep reclame pur si simplu unele mi se par atat de proaste, incat imi vine sa plang si am efectiv un impuls imens asa sa plang si ma cuprinde un mare val de tristete, dar nu cred ca e doar de la calitatea reclamelor. Adica mi se pare o reactie prea exagerata sa fie doar de la asta.
Ce parere aveti, de la ce poate fi? Nu am mai auzit pe nimeni sa aiba problema asta si chiar o patesc zilnic.
Multumesc, astept sa dau fundita.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Esti tu mai sensibil de felul tau. Sunt oameni sensibili, care vad prostia de la televizor si ii afecteaza diametral opus decat pe cei ce se enerveaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asa iti manifesti tu nervii care se acumuleaza vazand porcariile alea, pur si simplu rabufnesti. In alta ordine de idei. lalala la multi ani, zuzu face 10 ani. rolling on the floor