| Standby_Lucian_1995 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare, am luat un accont dintr-un joc si ma tot ameninta ca de maine a pus tiganii pe mine sa ma taie sad cum sa fac, a aflat liceul meu si orasu sad? maine sa mai merg la soala?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Uau daca esti atat de... ca sa zici orasul unde lociesti si liceul la care inveti unor jucatori, meriti sa te taie. Totusi nu o sa se intample nimic.

| Standby_Lucian_1995 explică (pentru William):

Tu ma sperii si ma calmezi in acelasi timp cu raspunsul tau laughing sad deci in mare? cum e treaba?sad pe facebook mau aflat

| William a răspuns (pentru Standby_Lucian_1995):

Ba nu pot sa cred ca le-ai dat si facebook-ul. De ce nu le-ai cumparat si bilete de tren pana la tine in oras, si le dadeai si bani de taxi sa vina la tine acasa. Nu cred ca o sa iti faca nimeni nimic. De obicei astia pe jocuri sunt tari in gura ca stiu ca nu ai ce sa le faci. Si pe mine m-au amenintat o gramada ca ma bat, ca ma omoara bla bla bla. Doar gura e de ei. Totusi poti sa faci tu zile fripte laughing daca faci un print cand te ameninta poti sa mergi cu el la politie. Cel putin asa era la metin2.

| Standby_Lucian_1995 explică (pentru William):

Deci sa stau chil?

| William a răspuns (pentru Standby_Lucian_1995):

Da.

5 răspunsuri:
| cia021 a răspuns:

1. Dupa cum ti-a zis si William, poti sa stai chil.
2. Acum u cum ai luat cont-ul: printr-un program sau l-ai primit?