| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: de doua zile mi-a trecut menstruatia,adica duminica, luni si azi(marti) mi-a curs o secretie maronie. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Ori e tot menstruație, ori ai ceva probleme, ceea ce înseamnă o vizită rapidă la medic.

| Adinutzzaa a răspuns (pentru jrockfreak):

E primul an de menstruatie. Inca nu mi s-a reglat.

| jrockfreak a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Aa, atunci cred că e normal, dar totuși mai bine întrebi un medic de la școală sau pe mama ta ca să fii sigură. happy

| Adinutzzaa a răspuns (pentru jrockfreak):

N am medic la scoala, iar mama mi-a spus ca s-ar putea sa imi vina din nou menstruatia.