| justyoung9 a întrebat:

Cum pot sa le spun parintilor (mai ales mamei) ca am incercat sa fumez putina iarba? Mentionez ca nu intentionez sa ma apuc de fumat...

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De ce trebuie sa ii spui? laughing Pur si simplu lasa asa.

| OnuOnulică a răspuns:

Îi spui că ai vrut doar să încerci de curiozitate și că nu o să fie un obicei...dar șansele să te creadă sunt destul de slabe având în vedere că dacă începi să fumezi iarbă nu mai poți să te oprești.

| RainmakerX a răspuns:

Hello.

Nu le spune.
Asta e, ai gresit...
Acum ce crezi ca mai rezolvi daca le spui?

Nu o sa te mai lase sa iesi afara cu prietenii, o sa te puna sa ii schimbi si pentru ce?

Nu stiu, treaba ta... eu asa as face in locul lorwinking Tu ii cunosti mai bine... deci numai tu stii daca o sa faca sau nu ce am spus eu.

| aXy99 a răspuns:

Nu le spune.

| justyoung9 explică (pentru aXy99):

Crezi ca vor reactiona grav? happy

| aXy99 a răspuns (pentru justyoung9):

Vor reactiona in functie de cat de open-minded sunt. In orice caz, nu va iesi bine. Ce varsta ai?

| R0R0 a răspuns:

Mai bine pastreaza secretul.

| Staind a răspuns:

Vrei sa te bagi singur/a intr-o situatie ciudata?
N-o face.

| MistretulPufos a răspuns:

Simplu, nu ii spui

| OanaAlexandra123 a răspuns:

De ce sa le spui?