| xBiiaM a întrebat:

Buna seara, TPU! happy
Ma puteti ajuta cu ceva? sad. Am GTA San Andreas pe CD (fara comentarii ca o fata joaca GTAwaiting)... Asa. Si cand vreau sa il instalez, instalarea merge foarte ok. Adica fac tot timpul asa : Install : GTA S.A, Next, Next, Finish. Pana aici e bine. Dar dupa-aceea imi da Error cand vreau sa deschid jocul si dupa aia scrie Try again sau ceva de genu straight face. Niciodata nu il pot deschide... Error Pack oh go on. Ce e chestia aia si cum se poate rezolva? Cum se poate instala complet si bine? sad. Help!
Pentru cel mai bun si mai explicit raspuns,

6 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Ai cumva GTA SA Extreme Edition 2011? Ca editia aceea se poate baga pe un CD.
Ce windows ai? Ii posibil sa nu se fi instalat directx sau ceva pe acolo. Si in plus, de la 700 mb la 4.68 gb e cam mult. Sigur e ceva editie la care poate iti trebuie jocul complet Eu nu am instalat nicio editie, numai jocul de pe un tracker numit fl. Daca vrei da-mi id-ul tau(mi-l trimiti printr-un mesaj daca vrei), eventual iti trimit un crack (luat din fisierul instalat nu direct de pe net) si daca nu merge nici asa, iti descarci gta sa direct de pe fl(imi bag contul de fl in pc-ul cu teamviewer) si n-are cum sa nu mearga. Zic asta cu downloadul pentru ca nu poti compresa gta sa cu niciun program, parerea mea si sunt sigur ca si a multora.

| xBiiaM explică (pentru DDCC):

Nu stiu daca e Extreme Edition 2011, stiu doar ca e GTA SA laughing.
Am Windows XP, si nu inteleg ce are, inainte mergea fara probleme straight face.

| DDCC a răspuns (pentru xBiiaM):

Ti-ai reinstalat windowsul recent? ia-ti ccleaner, kaspersky free trial, dezinstaleaza si bag-l din nou. Daca tot nu merge iti dau eu gta sa 100% working. Mai vorbim.

| David_Dan_Nicolae_1997 a răspuns:

Nu e bun pe CD imi pare rau nu te pot ajuta daca e pe CD dar intra pe linkul asta https://kickass.so/gta-san-andreas-pc-rip-t3817735.html si descarca ca se descarca foarte rapid Gta San Andreas Pc Rip si instaleaza si iti garantez ca functioneaza happy sper ca te-am ajutat

| David_Dan_Nicolae_1997 a răspuns:

Nu e bun pe CD imi pare rau nu te pot ajuta daca e pe CD, dar intra pe linkul asta : https://kickass.so/gta-san-andreas-pc-rip-t3817735.html si descarca ca se descarca foarte rapid Gta San Andreas Pc Rip si instaleaza si iti garantez ca functioneaza happy, sper ca te-am ajutat