| BogdanFita a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie dc nu am noroc In dragoste de 2 ani sunt urat spuneti-mi ca eu nu observ https://www.facebook.com/profile.php?id=100010566646909

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu ești deloc urât dar dragostea nu ține doar de cum arăți, ține cel mai mult de ce ai în cap și de cum te comporți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce drăgălașă e aia mică :3 nu ești urât și nu e vorba neapărat doar de noroc...pur și simplu încă nu a apărut persoana potrivită, dar stai liniștit că e timp.

| BogdanFita explică (pentru anonim_4396):

Pai nu ma comport urat nu am arfe etc da-mi add fb poate mai vb ma plictisec