| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste statusuri de fite, fitoase pentru fete cu mofturi si pretentii. Dau funditakisskiss

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck, ca si mie imi convine smug

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!love struck

Funda`?>smug

123 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taletul meu e unicat& si de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine-id meu manu_manu469

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am nascut sa fac fitewinking nu sa le suport pe
ale altora
hee hee

sper sati ajute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fitoasa :X! nu-ti convine?raised eyebrows. Ză. i la Mata nu. mi zii miewinking!:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata rasfatata, de Totzy Baietzyy adorata,... Daca sty Cum
Sa ma iei, o sa-tzy dau ceva ce vrei... o sa fym 2 porumbey.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pana la moarte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum. sunt reteaua tinereti. dar si fiica frumuseti. sunt fitoasa cat se poate. tupeista pan' la moarte. indrgita si stilata. ASTAI FATA ADEVARATA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fite, gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun foc sunt fetitz@ smekerita hai p@,! p@,! si gura mica!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-am iubit broken heart nu m-ai iubit crying da-te dracul de tampitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. Am fost Candva Langa tine, N-ai stiut Sa apreciezi, Bine!●

● Ai uitat cand imi spuneai, Ca doar pe mine ma ai?

●. Fata ce frumOasa esti si cand plangi si cand zambesti.●

●. Cand O so` pierzi. O sa vezi ca ti`e greu fara ea... Chiar daca acum nu crezi

...[ Sh` dkA dragoste nu e...parQa e bine Dormi linistit chiar dKa o iei prin 5 masini straine.]

Ai stilul tau de`a amagii, numai dintr`o privire, esti exact cum trebuie sa fii, asa cum iti convine!

M` plimbam p`strda sh atunci te-am revazut, erai cu ea, c` mi-ai facut, n-o s` uit dar privesc in sus, intreband de ce, de ce visele s`auu dus?
#Vreau sa stii ca imi pare rau si imi e atat de greu fara tine.

#Nimeni nu ar putea sa imi ia dragostea ta!

#Sa schimbe asta nimeni nu ar putea!
#Da` stiu c`au fost prea multe ploi Si ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi Prea multe ploi, chiar n`am vrut sa mangai alt chip Da` cu amintirea ta`n piept, nu pot fi fericit.

#Tu stii doar sa reprosezi dar greselile tale nu le vezi

#Ai ochii de migdala. privirea ta ma omoara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

`Baby` Dragostea @deevaraata Nu SE Vinde la bucata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale…""
2. º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna... vreau statusuri haioase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu is bruneta frumoasa nu ca orice blonda proasta id meu adnanaamy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asnoapte te'am visat ca mai sarutat. dar cand m-am trezit u ai plecat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fi prost scoateo in oras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esentsele tari se tsiin in sticlutsele mici!

doolce sau amara, cuminte sau vulgara... oricum as fii.raman originala smug

eu sunt fetita tha din visbatting eyelashes edukata la Paris love strucklove struck
sitilu meo e unikath de chanell sponsorizatha devil

Senzatia e unica. Doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.nici n`ai idee
Ce`am vrut, ce`am avut
Sau ce n`am avut, cu toate c`am vrut
Prin cate am trecut
Si totusi am stiut
Sa zambesc unui nou inceput.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta sunt si n-ai ce face, mami alta nu mai face:[[

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata`rasfatata de toti`baieti adorata
Te dobor dintr-o privire si`ti spun:
Draga uh nu esti destul de bun pentru mine; p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Talentul meu e unicat di te TARFE invidiat, multe a-ti vr sa fii-ti ca mine dar va zic eu:NU VA TINE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata frumoasa si toti ma invidiaza...si sunt fata de pus in rama nu va orice panarama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma-m.nascut.sa.fac.fite.nu.sa.le.suport.pe.ale.altoratongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata adevarata de baieti apreciata fite sh tupeu asta-i stlul meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:[[ tiai cam luat-o -n capwinking]] pakat ca acum esti doar d ***.laughing tiasi fi spus ca te iubescphbbbbtlaughing) dao *** n-ar i rimat\."}}

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am niciunul scuze pentru asta la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am talent si arat bine mos baietzy dupa mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te yubesc in stil cabana ca esti dulce ca bomboana te yubesc in stil armani casa moara toti dusmani si noapte cand n-am ce face te yubesccc in stil versace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa... Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am nascut sa fac fite ...Nu sa le suport pe ale altora!tongue