Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2783151intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Oct
SATI 309.921AFISARI
172.260VIZITE
155.972V. UNICI
3 Septembrie 2011
boomoom intreaba:

Buna! statusuri pentru fete care ma barfesc pe la spate si in fata nu recunosc nimic?big grinbig grinbig grinbig grin

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    3 Septembrie 2011 14:03
    dincolodevise a răspuns:

Gandesti bine ! " , dar ai fi socat daca ai stii ce gandesc despre tine !
    Sunt puternică şi ambiţioasă. Ştiu exact ce vreau, iar dacă asta mă face o scorpie, nicio problemă !
    Cunosc multe persoane pline de comori dar pe interior cu zero valori. !`
    Aroganta si indiferenta din fire ! Pentru ca mi s-a dat viata , dar nu si instructiunile de folosire ! 

De ce fac mai mult rau decat bine ? Pentru ca nu pot sa fiu buna cand ei sunt jigodii cu mine
    Am primit palme,acum dau pumni inapoi.
    Stiu ca o ai pe aia. dar stii ceva ? Chiar nu-mi pasa!Poti s-o minti putin si s-o lasi dracu acasa!:*
    • Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju
    Pareti frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
    Nu incepe sa vorbesti, stai sa`mi aduc floricelele.
    Ma invidiezi ? Ai de ce °Ma barfesti ? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut ? M'i se rupe °Indrasneata ? Dak tu esti pampalau °Incapatanata ? Pana peste masura °Nemultumita ? Intotdeauna °te-am insultat ? Foarte bine , meritai°Ai zis ce`ai vrut ? . O sa ascultzi si ce nu vrei°Modesta ? In anumite cazuri °Ca sa te multzumesc ? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc ? . Am fost sincera °Rea ? . Cu cine merita °Sincera ? Da , oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt ? . Depinde de al tau °Urata ? Nici macar la prima ora diminetii °Geloasa ? Da , chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita ? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa ? Da , pentru ca asa vreau °Originala ? Mereu(spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata ? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata ? De fiecare data °Tupeista ? Pentru ca tre` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten ? . °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta ? Daca nu ma interesezi °Te urasc ? . mi-ai dat motive °Falsa ? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat ? Nu asculta de sfaturile ...

• 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 3 Septembrie 2011 14:07
    Nymphetamine a răspuns:
    1 Aprilie 2013 01:24
    īƶƶū a răspuns (pentru Nymphetamine):
    Geniuslaughing
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 8 Ianuarie 2014 15:10
    marypitic123 a răspuns:
    Va roade invidea? sa va roada
  • 9 August 2012 16:04
    Florin_Mihaescu_1990 a răspuns:
    Coreeeeeeect!
  • 6 Martie 2012 14:54
    Istrate_Mihaela_1989 a răspuns:
    Sunt super statusurile dar as vrea cv mai nou...