| boomoom a întrebat:

statusuri pentru fete care ma barfesc pe la spate si in fata nu recunosc nimic?big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Gandesti bine ! " , dar ai fi socat daca ai stii ce gandesc despre tine !
Sunt puternică şi ambiţioasă. Ştiu exact ce vreau, iar dacă asta mă face o scorpie, nicio problemă !
Cunosc multe persoane pline de comori dar pe interior cu zero valori. !`
Aroganta si indiferenta din fire ! Pentru ca mi s-a dat viata , dar nu si instructiunile de folosire ! 

De ce fac mai mult rau decat bine ? Pentru ca nu pot sa fiu buna cand ei sunt jigodii cu mine
Am primit palme,acum dau pumni inapoi.
Stiu ca o ai pe aia. dar stii ceva ? Chiar nu-mi pasa!Poti s-o minti putin si s-o lasi dracu acasa!:*
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju
Pareti frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
Nu incepe sa vorbesti, stai sa`mi aduc floricelele.
Ma invidiezi ? Ai de ce °Ma barfesti ? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut ? M'i se rupe °Indrasneata ? Dak tu esti pampalau °Incapatanata ? Pana peste masura °Nemultumita ? Intotdeauna °te-am insultat ? Foarte bine , meritai°Ai zis ce`ai vrut ? . O sa ascultzi si ce nu vrei°Modesta ? In anumite cazuri °Ca sa te multzumesc ? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc ? . Am fost sincera °Rea ? . Cu cine merita °Sincera ? Da , oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt ? . Depinde de al tau °Urata ? Nici macar la prima ora diminetii °Geloasa ? Da , chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita ? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa ? Da , pentru ca asa vreau °Originala ? Mereu(spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata ? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata ? De fiecare data °Tupeista ? Pentru ca tre` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten ? . °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta ? Daca nu ma interesezi °Te urasc ? . mi-ai dat motive °Falsa ? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat ? Nu asculta de sfaturile nimanui ... alege

"Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe...vor doar sa ma schimbe, pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata

De`atatea barfe m`am intoxicat, Dar sa stii un om nebarfit, e un om ratat!

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand, Mai bine ma daram Si o sa cad razand!

Hai zi`mi daca m`am schimbat, Hai sa vedem cine pe cine a Tradat Defapt

Nu sunt perfcta! Stiu,.Am o gramada de defecte Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte!

Spune`ti doar atat: "Nu`mi pasa!" Oricarei lovituri ce se iveste in fata!

Spui ca nu mai sunt la fel. Ca m`am schimbat, dar defapt niciodata n`ai ajuns sa ma cunosti cu`Adevarat

Lasa`ma cu texte ce nu ma intereseaza! LaSA`ma cu lumea care nu ma agreaza

Ma privesti si`mi spui ca sunt fitoasa. Te privesc si iti spun: Chiar crezi ca imi pasa?

De obicei ii citesti rapid Pe cei care iti zambesc Dar defapt nu te inghit

Daca le dai prea multa atentie esti o Zdreanta. Ia atitudine fetitz`o si scuipa`i in fata!

BARFESTE`MA SI ASA NU ITI SUPORT Fata! TU ITI STRICI GURA IAR EU IMI TRAIESC VIata!

u Exista Un Baiat Care Viseaza Numai Puritate,Sunt Numai Prosti Lepadati de bunele maniere Care Doresc Numai Ce Nu Se Poate Gasi.

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta !

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Un lOoK d bad g!rl . O inim@ d goOd chiLd . Eu pot sa fiu ca si tine Oricand . dar tuh qa mine Nikiodata.

n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.

E atata de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Dau Rime c0recte` Te ard l sentimente`Tzi se pare un miraj -eu itsi spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar 0ricum` fac ce fac si te sc0t din peisaj.

.Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Shi infrangeri care ma inaltza.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

Ea nu tine cont de moda o arde cum simte
Ea se imbraca cu stil iar stilul ei nu minte
Ea nu vorbeste atunci cand trebuie sa asculte
Ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe
Ea nu crede in zvonuri, ea stie cum sunt
Ma place pentru caracter nu pentru ca eu cant
Ea adora iarba eu o ador scoate o foita
Din cannabis o sa'i fac ce'a mai sexy coronita
Si daca as fi la puscarie fara a ezita
Sigur Barbie ar fi singura piesa care m'ar vizita!

Aici e v0rba d stil trebuie s ai sex-appeal s stii ce fki, nu te lasa c0ndusa tsine mereu capul sus calca`i in pici0are d0oar asa vei fi maree`!

Spui ca e pustoaica si nu`tsi place asa , dar asa cum e ea tsi-a furat inima . Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii itsi piere chefu` de`a face mishto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca mashina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer,acesta este portret robot de fraier .

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu !

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat !

Nu mai e Ea Fetitza ce tacea!Astazi iti spune PA,ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dp` tne zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa

Ştie să danseze, ştie cum să procedeze ştie să te ruineze, să te bulverseze să te amendeze, să iţi demonstreze că nu are cum să nu te intereseze.

N`am impresii`n cap`!Nu sunt figuranta`!Shi daca` esti cumva` de alta` parere`.Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!

.Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.

arzi de nerabdare sa dispar daca arzi de nerabdare arzi de tot macar.

Le pun conditii` la toti care` ma vor .Uita`te da` nu atinge si uite-asa eu ii omor.

Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala.

Poarta-te frumos cu ea.Ca e prea mica si nu stie ce vrea.Spune-i da cand spune nu.Cand zambeste,zambeste-i si tu.Cand greseste nu o certa.Ca e prea mica si nu stie ce vrea` !

•Si as avea multe sa`ti spun.dar ti-as acorda prea multa importanta!•

Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu

Cand o vezi pe strada te`nrosesti si nu poti respira,
O inviti la tine acasa vrei sa-ii cumperi dragostea,
Ea nu viseaza masini luxoase,nici castele din povesti
Trezeste`te baiete cu`astea nu`o cuceresti.

O auzi,o simti si o vezi la orice pas de la tau,pe Ea.Te gandesti ce oare vrea de la tine:1.iubire;2.bani;3.distractie;.gandeste`te!

Uite!Citeste,retine,baga bine in cap.Si nu uita nici intr-un veac:Ea este fetita ce ti-a pus capac:X

Are o aura ce te atrage.Stie ca o placi,de`aia nu te lasa`n pace.E atat de tacuta.Misterul ei iti provoaca o privire pierduta

Am bucuria si placerea de a va prezenta pe fata care trece in fiecare zi pe strada mea
E stilata,E bine conturata,Parca e dintr'o revista cu modele decupatha
Zambeste frumos Si e atragatoare cand se uita la mine la ce se gandeste oare?
Stie ca o plac si ma pune la incercare dar eu am inceput si am sa lupt in continuare
Ash vrea sa o cunosc mai bine sa vad cum gandeste
Shi ea ar vrea sa ma cunoasca si nimic nu o opreste
Ii vorbesc frumos si o las fara sutien!

Oricum o sa ies din tiparele rutinei!
Si pana la sfarsit o las fara bikini
Chiar daca relatie serioasa Sau una de o tura...
Oricum ar fi cu ea mai vreau o tura!

Ca un suflet de copil ce refuza sa creasca...mi`e egal cu zero ce crede lumea asta proasta

hai spune`mi te rog ca nu o sa ma trimiti in iad par eu fata rea?

Uite cum toti raman blocati cand apare ea
Pare perfecta, inteligenta, da’ stai asa!
Stiu ca ceva nu-i bine,
Ascunde ceva, asa ca retine!
Prostii pun botu, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!
E gata jocul, (e gata) ai face bine s-o uiti, nu fi bou!
Ca poate pe maine te suna si-ti zice ca vrea sa te vada din nou
Nu da, esti constient ca nu poti refuza. Nu nu!
Se joaca cu tine , stii ca nu tine la tine, da-ti place asa.
Sa iasa ce pot, cand prostii pun bot
Cand conduc masina , ea conduce tot!
Si stie cam totul, se joaca cu focul
Si uite cum cred toti ca merita totul.
Si-o arde cam Junkey, jongleaza barbatii
Sa nu vrei relatii, ca vrea doar senzatii
Eu zic sa te abtii ca daca n-o intretii
O sa uite de tine pana a doua zi
Tu n-o s-o atingi, are gusturi prea fine
Si cauta prostul care le intretine
Si lumea e WOW cand isi face intrarea
Si-aduce orcui pe loc buna-starea
Nu-I place plimbarea, nu merge cu floarea
Nu-I plac romantismele, vrea provocarea
Iubeste schimbarea si pare pe tava
Da’ uite cum pleaca si ramai la L-A-B-A!

Am cateva idei idei . Cine stie poate ies scantei

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Curaj sau doar 2peu Sa intri in jocul meu.

TotuShi ma admiRa,pentRu ca Sunt cOpil si am o lumE de Vis si Singura mea privireeil duCe'n parais!

Nu Ma Laud De Frumusetze Sh Nici De Mare Finetze.Am Yo Farmecu`Meu Asha Dupa norocu`Meu.Nu`s Mare Frumusetze Shy Nici Mare Tandretze.Dar Dak Ma Cunosti.Ajung Sa`ti Fiu Febletze:*

Ea e speciala fata de celalte shy stii dc?Pt ca ea nu face ce face celalteEa iarta shy imbratiseaza cu caldura oamenii la care tine.:X.Pt ea prietenii snt p primul loc!

Ea e diferita de Celelalte. ~E ca si cum n`ar interesa`o de cum Arata~ Ea nu face Eforturi sa fie placuta De cineva.Si de`aia Pare asa Naturala.[[;X]]

Hey tu!Nu e perfecta,nu e trista,nu e cea mai vesela.e doar pur si simplu EA

Renunta la metafore si epitete cretine...cand ele se bucura ca ai renuntat,da'i din cap si treci pe linia de start

?Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy?

Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •

nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ,ridica d0ar degetu` mijl0ciu`?

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Chiar asa?!?Mai gandeste-te

Sa fiu perfecta?E ultimul lucru care mi l'as doriiMandra?Nu pentru ca nu imi place

Ia`ti ,ma liber de la stress.Si atata interes.Chiar nu vezi ca totul.E din ce in ce mai pervers?

Chiar crezy ca este atat de usor?Afla ca t inseli,scumpoOferi ura,invidie,rautate d asta vei avea parte.Dar eu n’am de gand sa tin asa cva in suflet si stii dc?Pt ca noaptea vreau s m odihnesc

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu`

[[Si-ti mai spun ceva din ambitie,pastreaza-ma ca sunt pe cale de disparitie]]

Pff mai sti atunci cand m'ai vandut cand ai avut ocaZia?Eu nu t vad,scumpethe te dau degeba.Nu regreta ce ti-am sp pana acum.Pt ca tot c am zis era din suflet

Nu stiu ce respecti tuh dar eu nu respect persoanele kre atunci cand ai mai mare envoie de ele isi dau refresh la caracter

Ai grija ce faci, actiunile devin obiceiuri. Ai grija ce obisnuiesti sa faci, obisnuintele devin caracter. Analizeaza-ti caracteul, iti devine destin!

Are pretentii, are intentii bune
Are pretentii, are intentii bune, e serioasa nu-i arde de glume
Are pretentii, are intentii bune
Are pretentii, are intentii bune e cea mai scumpa din lume.

Rece te lasa mort dar cu ganduri perverse
ea trece, nu regreti ca a plecat ca ai ramas cu amintiri
ca facea niste multe chestii
are viata de star o vezi mereu zambind
e cea ce poarta ochelari de soare seara la bar
inconjurata de barbatii ce-i plimba funduletul in masinile cele mai tari
ii place cont bancar si zi de zi numerar
stralucitoare ea apare, barbatii-s toti pe jar
e ca-ntr-un film unde joaca mereu rolul pricipal
si-l joaca iar si iar
si tie iti place recunoaste, poate apari in ziar
dar ea trece te lasa mort dar cu ganduri perverse
ea cauta pana gaseste
pentru nimic si pentru nimeni ea nu se razgandeste
imi plac bijuteriile, iar ea detine toate karatele la toate categoriile
iubeste sa adune toate privirile.

Gagica are cel mai mare pret
trateaza gogomanii cu dispret
te face sa te simti cocos
cand iesi cu ea in lume nu are repros.

stie sa danseze, stie cum sa procedeze
stie sa te ruineze, sa te bulverseze
sa te amendeze, sa iti demonstreze
ca nu are cum sa nu te intereseze
hai pune banii jos, nu fi chitros
in compania ei totul e frumos
te-a facut sa fi mai feelingos
te-a facut sa fi mai curajos
ia-o in carca, fugi cu ea nu mai pierde vremea nu mai sta
fa-i un cadou mai valoros decat platina ofera-i pe tava viata

Iti furnizez in timpare diferite cucoane
tine-te bine,bai valoreaza milioane
amanteaza-ti tot pana la verigheta
vino cu un bolid, exclus camioneta
un diamant la locul lui schimba tot
schimba si telefonul cu unul de top
in preajma ta sa miroasa a Gucci
ca doar asa te vor lasa sa le seduci, si
nu le duce la motel, vor la un hotel
de 4 sau 5 stele de fel
panaramele prefera panoramele
dar si room-service-ul printre altele
o data ce-ai intrat in joc tine-o pana la capat
chiar daca uneori pestele nu-i proaspat
asa-s romancele de peste tot
vor 24 de ca nu chestia din chïlot.

Viata cateodata e in alb si negru...dar port mereu la mine o cutie de carioci!

Acuma zi,ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile p drost.C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

Multi imi gasesc defecte.Impresii in cap .Zi de zi cate`un fraier se crede baiat de baiat

Ceea ce il usuca pe tati meu de bani E pustoaica lui de 17 ani

Stilul ei pervers te fenteaza tot mai des ,te intrebi . oare ce nu a mers?

Parca n-are niciun defect, Cand se instaleaza seara, ea ii da efect. Si mi se pare corect, E o munca sa te mentii frumoasa. Respect.

ma vrei nu? dar iti zambesc si'ti spun bye bye!

.Fii falsă`!Trişează des şi fii sigură ca vei castiga un joc pervers!Toată lumea joacă pe interes!

Imi Reprosezi ca snt fitsoasa,plina de impresii si nici pe departe sa ating perfectiunea.Dar cum se face ca tot dupa fundu` meu esti!?

Te da pe spate cu-al ei stil de copil teribil.

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jukat cu o papushik ce sentimente imita.

nu puteam fi inocenta intr-un mediu violent

Nu Ma Supar Din Contra Sunt Chiar Fericita K Dak Eram Un "Nimeni" Nu Eram Atat De Barfita ! Castig Orice Meci,Pe Scena`ti Dau Scor Iar Dak o Dau In Bara Am Grija Sa Fie Bara`gol

Pune STOP cand te streseaza explika`i ca exagereaza nu`ntselege? abereaza? spune`i PA si se calmeaza!

.[Fata: Crimanala,sentimentala,afacere ilegala, Senzuala, profesionala, treaba e km temporara]

Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!

Ea nu te minte, arata ce simte! Vorbeste cuvinte intelese de Ea.

Stii cum e?! In viata nimic nu e perfect!

InOcenTza` din mIne` iTzi jOaca feSte`

~ [ ] Nu esti decat un pusti de bani gata Sponsoru e tati vezi ca stie fata [ ] ~

Sa-ti ofer putin timp din timpul meu .

Ma joc cu tine , devii nervos,chiar ai luat-o in serios ?

Poate lumea minte sau poate nu. Dar trebuie sa tii minte: EU NU SUNT TU!

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Sa taci cand vorbesc eu! Nu'mi place sa minti atat timp cat mint si eu! Nu'mi place sa imi spui "Pa"! Nu uita-asta e replica mea!

Lasa-i pe altii sa se agite, so what? Nu conteaza cine comennteaza! Iar daca esti pe faza o sa vezi ca nu ma intereseaza!

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine ?

dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo .

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere .

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien ?

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza .

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta !

Tu si eu, impreuna mereu, vom trece peste greu. Vreau sa ramai numai al meu !

NeurOnul tau infect isi cam bate jOc de tine, Cand vOrbesti mult fara rOst te faci de rushine`!

Taccy` dreaq.
vOrbeste`n punga.
Si phe` urma mi`o day`.mie`
Nu esti in stare`.
S vb dspre mne`.
N`ai venith` u la p***a mea.
Sa vezi c e bine sau nu e bine`.
ajea ca s***`o bine`.
Si urqte` p peretzy` .
D invidie`.happy
lol`.)

…->…eu pOt sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … daR Tie curvO un aLT deGeT iTi dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importantza`!

ma simt`bine...ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi,imi dai importanta...
Cand ma copiezi,imi dai valoare...
Orice ai face,pe mine nu ma doare`! \:d/

Draga mea ,nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu sunt mai buna

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

tarfo,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri

• Cнiαя ηu`мi ραsă ;;] de тiηe; şi de` ρeяsσαηα :] тнα` ! σ să` ƒiu ;;x мeяeu` αceeαşi → ღ ƒαтнă` ;* cαяe ƒαce exαcт >;d< ce vяeα` ◇`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tzara libera .decii .esti liber sa fii prost :*

daca eu sunt subiect de barfa',atunki tu ejti o tarfatu contra mea'eu mereu deasupra ta

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

lasa'i sa comenteze,daca ejti pe faza.observi ca nu ma intereseaza
nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !
Multe barfe multe tarfe . asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa

m multe defecte in fata unor zdrentze care se considera perfecte

`Imi` PLaCe` sa` fAc `CE `IMI` TReCE `PrIN` CaP
`FaRa` reGreTE` SAu `aLTe `seNtImEnTE
bINe` saU` rAU` o `faC `in `feLul` mEu

Asta e moda actuala
SA fii dulcee
Sa ai vrajeala
K asa sunt eu de felll
;x.Fitzoaasaa cu caracteerr:X""

Pas cu pas t apropii d mine
, Dar nu ma las,
nu ma las vrajita d tine
Pas cu pas vrei sa intri in viata mea,
Dar nu t las,
inima mea e promisa altcuiva "

scumpule ai grija de tarfa ta
ca o sa te doara inima
cand te vei uita la poza mea

Foarthe ` bine ` din parthea ` meea ` ...
N ` ai decat ` s ` o alegi pe ea ` ` !
Orikum ` deja ma ` m cam saturat ` de tne `

Nu sunt rea
sunt smecherita
si stiu sa ma fac iubita,
hai sa facem o`ncerkare,
sa vedem care pe care…

OrCe BaIaT CaRe Se rEsPeCtA aRe LaNga El O BrUnEtA

Ma uit la luna…
te vad pe tine….
ma uit la soare….
te vad pe tine….
ma uit in departare….
te vad pe tine….
DA da-te dracu din fata mea odata!

Am luat palme dupa palme, acum dau pumni înapoi

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •

Aud vorbe pasive continua barfa,dar cand ajunge la mine vine si isi cere scuze TARFa

O fata ocolita de barfa nu se poate numi frumoasa ~

!Lumea din jur mereu bârfeşte!Nu proceda la fel.Arată`le că tu ai trecut de acest nivel.Fii mai atent la ce scoţi pe gurăă!

Barfa e pentru prosti deci lasa-i sa se consume in lumea printeselor nu exista rautate
ca tine gasesc si in recycle byn...ca mine nici pe google
c asei frea sa vad cum fac spume la gura si mor d inima toate fufele care nu ma suporta

kei care te judek vor doar sa te schimbe pentru ca vad in tine ceea ce ei nu vor fi niciodata

daca sunt subiect de barfa u cretino esti o tarfa

Barfeste tarf.o , ca barfa de caracterizeaza. estica o musca infectata ... si o fata idi0ata

barfele despre mne merg din gura.n gura. nu ca tine tarf.o , mergi din ****.n ****.
indiferenta se trateaza cu respect. insa despre tine draga , nu meriti nici macar un jet
Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativwinking

Vorbesc urat da` fk numai lucruri bune.Ma pis pe tarfele kre ma umple de spume !

● Esti dulllcee ca zaharu`. Daca ma pish pe tine te fk ceai smug:Xlaughing

●Oricine-ar incerca sa`mi vorbeask urat,Oricine ar incerka nu poa` s`o fac prea mult , Pt ca stiu si eu bine`n gura sa va f*t winking !

●TACI e uN CuVaNt pOtRiViT PeNtRu TiNe...pAi dE cand vOrBeSti fA tU dE MiNe? iNcHiDeTzi GuRa, sTaPaNesTe`Tzi uRa...FoLoSeStE`tZi GuRa nUmAi aTuNci cand SUGI PULA !

● Manutele sus,Guritsa mareeeee ! MA PIS pe vOi doamnelor Zdrentse Barfitoare ! winking _||_

●• Tai`o!Pleacã!Carã`te!Dispari!
Zbori!Sterge`o!Calc`o!Evaporã`te!
MoRi!
Dã`ţi fok.Fã`te sCrum.Arzi in culori.
Stinge`te si suflã`te singur cã imi dai fiori ! ][:-s][•

●Am incercat sa gasesc persoane mai proaste pe pamant, dar mai proaste ca tine inca nu s`au nascut.Nu stiu cu ce sa`ncep lista de defecte,cand in tramvai toti te confunda cu compostoru de bilete!

●Esti o fata cuminte doar pe vertikala.Cand stai pe orizontala esti o tarfa penala ! Diferentsa dintre mine si tine e ca eu n`am sange de tarfa in mine !

●Nu vreau decât să îţi vezi în p**a mea de treabă,Recunoaşte că nu mă cunoşti când cineva te-ntreabă !winking

●Unii spun ca tine doar de etichetaoh go on Ma pish pe toti kre ma critica in ordine alfabetica winking

●de ceva timp e si la mine cum e vb aia vii cu vii mortzi cu mortzi...asa ca eu cu vii mei el/ea cu mortzi lui/ei

●Garsoniera in pamant iti fac la misto... Minte-ma in mm ca te mint si eu.laughing

●Farduri si tocuri, alcool si droguri, depresii la ordinea zilei, nu sunt jocuri . e realitatea , ma doare la pl de toate !

●Îmi vine să-ţi f*t una,de-abia pot să mă abţin
Hai pleacă-n p*la mea ,du-te,că nu te mai reţin
Ce se-ntâmplă nu realizez,încă,mă uit în gol
Parcă sunt într-un film şi-am cel mai trist rol

Vorbesti` mereu de viata` mea . te rOade` invidia` .

Unde am fost eu,n-o sa ajunga niciodata. Iar daca crede asta,e o proasta ;;]

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede .

Cu siguranţă n`are nevoie de motive că zdreanţa`i zdreanţă. Zice că`l iubeşte dar se poartă de parcă nu`i pasă, pe târfă n`ai cum so faci femeie de casă.

eşTi tare`n cLeanţãã d0ar cand e de faţã muLtã lumee`oh go on
cand eşTi d0ar tu cu mne`.sPui ca au f0st d0ar gLumee`=p~

…->…eu pOt sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … daR Tie curvO un aLT deGeT iTi dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importantza`!

ma simt`bine...ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

sper ca te-am ajutat:*

| oantzikaa a răspuns (pentru dincolodevise):

SUPER! imi plac mult statusurile astea!

7 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| marypitic123 a răspuns:

Va roade invidea? sa va roada

| Florin_Mihaescu_1990 a răspuns:

Coreeeeeeect!

| Istrate_Mihaela_1989 a răspuns:

Sunt super statusurile dar as vrea cv mai nou...