| ImiplacPortocalele a întrebat:

Stie cineva cum pot face sa-mi mearga customize pe tumblr? Cand dau pe el spune ca este o problema cu e'mailul, Please Help Me.

4 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Ai confirmat emailul pe care ai facut contul?

| ImiplacPortocalele explică (pentru eviltwinnn):

Eu nu am primit niciun mail cand mi-am facut contul, sau daca l-am primis, mi la stes cineva, crezi ca pot face ceva?

| ImiplacPortocalele explică (pentru eviltwinnn):

Adica chiar imi doresc sa-mi fac un playlist dar nu stiu ce sa fac daca nu merge customize. sad

| eviltwinnn a răspuns (pentru ImiplacPortocalele):

Ai primit mail, verifica in spam. Posteaza aici mesajul pe care il primesti, fa o poza.