| ViseColorateee a întrebat:

stie cineva cum pot sa scriu numele unei pagini de facebook pe pagina mea? Adica cand dai pe ea sa te duca direct la pagina respectiva fara sa postez tot linkul paginii si sa nu apara poza paginii.

Dau funda :*

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Trebuie sa folosesti Facebook ca pagina (pagina ta) si te duci la pagina respectiva si ii da-i like. Apoi cand scrii o postare si vei scrie numele acelei pagini iti va aparea optiune sa o postezi ca link.

| ViseColorateee explică (pentru Supps):

Poate ca nu am inteles eu bine sau nu am explicat cum trebuie mai sus dar eu vreau sa apare numele unei pagini scrisa cu albastru si daca apesi pe ea sa te duca direct la ea.

| Supps a răspuns (pentru ViseColorateee):

Upss, acum am testat si nu merge, scuze tongue

| Roxana_1758 a răspuns:

Heii dai click pe pagina si la link'ul paginii e un numar copii numarul si il pui asa: @[si aici numarul:0]...sper ca te-am ajutatbig grin

funda?:X