| LittleLady a întrebat:

Buna stiti ceva frizerii prin Bacau mai avantajoase? Nu vreau saloane sofisticate. Vreau doar sa ma tund. Daca stiti va rog lasati-mi exact adresa si cam cat m-ar costa.De exemplu m-am tuns asta-iarna cu 22 lei undeva pe Miorita.

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Poti sa mergi la esenta in zona de langa pttr sau la flore de colt tot in zona la pttr e mai ieftin ca in centru daca nu stiu pe cineva care tunde acasa pot sa iti dau nr si vb cu el happy

| LittleLady explică (pentru motan444):

Dar cat crezi ca ar costa acolo? Eu m-am tuns undeva pe langa Kaufland si am dat 22 lei anul trecut.

| motan444 a răspuns (pentru LittleLady):

Tot cam atat