| Narccii a întrebat:

Buna stiu ca mi-ati raspuns cam tot timpu, dar nu stiu acum sunt ceea mai confuza persoana cred Adica e vorba de un baiat, cand eram mica nu il suportam mi se parea nu stiu poate urat nu stiu, Dar acum m-am intalnit cu parinti lui si cu el si arata atat de bine dar bineinteles ca mam lui nu ma suporta de loc dar nu stiu imi cam place tipu sfaturi

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

E mai bine sa recunosti fiindca sentimentele fata de persoana pe care o placi nu trebuiesc ascunse, din contra trebuie sa i le spui. Cu placere!

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ia legatura cu el si vorbiti... cu timpul poate se va creea ceva, ceva happy

| Narccii explică (pentru RareşTPUro):

Mersi happy o sa incerc mie cam aiurea nu prea recunosc ceea ce simt, niciodata nu recunosc si stiu ca e gresit, Dar acum incerc sa fiu ma tupeista laughing

| RareşTPUro a răspuns (pentru Narccii):

E mai bine sa recunosti fiindca sentimentele fata de persoana pe care o placi nu trebuiesc ascunse, din contra trebuie sa i le spui. Cu placere!

| syd2 a răspuns:

Fa cum stii doar nu nimeri in probleme gandeste-ti miscarile astfel incat sa nu ai probleme dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mama lui nu te suporta pentru ca nici tu nu-l suportai? Se cam intoarce roata, oarecum. Încearcă sa intrii in vorba cu el. Spune-i "Hei! De când nu te-am mai văzut. etc" fii prietenoasa. Nu-i spune direct " te plac" fa-l pe el sa te placa mai întâi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il suportai din cauza ca era urat si acum il vrei pentru ca e frumos? Mori.

| Narccii explică (pentru anonim_4396):

Nu de fapt nu il suportam deoare aveam multe motive sa nu il suport si nu numai ca ma enrva tot timpul dar nah si chiar daca imi placea crede-ma nu recunoasteam...