| NumaiOIntrebare a întrebat:

Sunt baiat am 14 ani si sunt la liceu in clasa a 9a. Vreau sa va zic ca viata mea s-a schimbat de cand o fata de 13 ani s-a mutat la mine la scoala.
Deci sa va povestesc:
A intrat in clasa am facut cunostinta ș.a.La prima vedere parea foarte draguta:parea o fetita ordonata si inteligenta(a corectat-o pe profa de mate de 2 ori la calcule).Dar apoi in prima pauza m-a cam speriat; Am intrebat-o daca vrea sa fie prietena mea si ea mi-a raspuns ca nu are nevoie de prieteni in,, viata asta asa scurta pentru unii" Fraza asta m-a cam speriat. Ma rog.Mai departe; Am stat si am observat-o putin, timp de o saptamana.Stiti ce am observat? Nimic! Parca intotdeauna can de suna de pauza iesea din clasa si nimeni nu o mai vedea pana nu se suna din nou.Mai ales ca de fiecare data cand se intorcea din pauza avea zgarieturi pe maini.Nu prea ai ce afla de la ea asa ca intr-o zi am urmarit-o ca sa vorbesc cu ea(si da recunosc ca sunt cam obsedat de ea, pentru ca o plac mult!).M-am gandit ca e timida la scoala.Deci cum am zis am urmarit-o...Statea la o casa veche si ciudata ca in filmele americane.Am batut la usa si mi-a zis sa intru.Si acolo am vorbit tot felul de lucruri si la un moment dat am intrebat-o unde sunt parintii ei si ea mi-a zis:,, In Iad..." Dar pe un ton care m-a speriat de moarte.Adica era asa relaxata cand o spunea.Am plecat de la ea si urmatoarea zi nu am mai scoas niciun cuvant.Deci intrebarea mea este:Ce ar putea avea copilul ala?! Adica de ce credeti ca mi-a zis ca parintii ei sun in Iad? Si ce ar fi putut fi cu zgarieturile? FUNDA!
P.S.big grinaca vreti sa faceti misto, mai bine nu raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai poate se zgarie singura pentru a scapa de durere, si parinti ei cel mai probabil sunt morti... Ea poate avea ceva pe psihic din cauza asta, si este cu o inclinare emo, daca o placi incearca sa fii langa ea, dar ai grija sa nu iti faci tie sau ei rau, brrr m'ai speriat si pe mine.

| NumaiOIntrebare explică (pentru Bianca1001Bia):

Da dar ma gandesc ca daca parintii ei sunt morti cu cine o locui? adica sincer... casa aia chiar parea pustie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Aww ce draguta esti
asa esti cu toti oamenii?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ai multă imaginație. Poți să te apuci de o manga.

| NumaiOIntrebare explică (pentru T0T):

As fi vrut eu sa fie imaginatia mea...

| T0T a răspuns (pentru NumaiOIntrebare):

Dacă nu e mi se pare o fată foarte mișto. Nu-ți rata șansa.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru T0T):

Ea are multa imaginatie, nu e ca si cum ar fi in casa din corpse party

| NumaiOIntrebare explică (pentru Bianca1001Bia):

Corpse cum?

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru NumaiOIntrebare):

E un anime... laughing doresc sa imi spui mai multe despre fata, alte lucruri horror big grin poate asa i'am intelege personalitatea

| danutzu96 a răspuns:

Eu zic mai bine sa o lasi sa sa iti vezi de scoala.

| danutzu96 a răspuns:

PS: Daca esti asa curios o poti urmari unde dispare in fiecare pauza, dar vezi sa nu te vada!