| Dylan19Deea a întrebat:

Sunt Deea, am 13 ani.
De curând m-am apucat să scriu niște cârți pe Wattpad,iar mama mea a observat asta. De câteva zile îmi tot cere să-i arăt cărțile căci vrea să le citească. Normal că n-o s-o las pentru că au și un conținut vulgar,dar au și câte o parte din sentimentele mele și starea mea de sperit, personalitatea mea. Mama nu mă cunoaște atât de bine și nici nu vreau asta. Nu îmi place compania ei, dar apoi să mă mai și cunoască. Nu vrea deloc să înceteze cu cititul cărților mele, ce să fac?
Vă rog, un sfat? Funda X.X

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pfff, chiar m-ai făcut curioasă în legătură cu starea ta de sperit.

| Dylan19Deea explică (pentru Doub):

Hai,zău?

| Doub a răspuns (pentru Dylan19Deea):

Unde mergem?

| R0R0 a răspuns:

Arata-i carti decente scrise de altii laughing

| EneCristian a răspuns:

Ciordeste fura ceva povestioare si daile asa din cand in cand ( las-o sa te sacaie un pic) dupa aia daca chiar vrei iti faci cont separat si un alter ego pe care il prezinti doar ei.

| Iuliana2018 a răspuns:

Arata-i altceva... dragut si care nu e scris de tine

| Dylan19Deea explică (pentru Iuliana2018):

Se prinde. Nu știu cum, dar o face.

| Iuliana2018 a răspuns (pentru Dylan19Deea):

Daca ai scrie inca ceva in care sa nu incluzi sentimente sau particele din tine?

| Justme111 a răspuns:

Si eu am wattpad☆
Pune-ti parola la telefon si la wattpad (cu cleanmaster)
Daca te obligă sa ii arăți, fa-ti alt cont(fals) si arata-i o presupusă poveste scrisă de tinewinking :*