| Ionutsa24 a întrebat:

sunt in clasa a VIII-a si maine fac vaccinul si mi-e frica de ace ca de dracu... am inteles ca la fete se care in ambele maini. e adevarat? cat de tare doare? repede. trebuie sa stiu x.x multumesc funda si ce vreti voi

6 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

Nu prea cred ca se face in ambele mainilaughing Din ce stiu eu...dar nu doare, sincer si eu eram panicat, nu te uita in directia aia, zambeste, inchide si ochii si o sa vezi ca nu simti nimic.Succes!

| Zedge a răspuns:

Da doare foarte tare, vei muri in chinurilaughing)))))
Fi serioasa ce naiba te temi de o intepatura de tantar?

| Ionutsa24 explică (pentru Zedge):

Yay laughing mi-am convins parintii sa nu semneze sa il fac

| Zedge a răspuns (pentru Ionutsa24):

Mai bine suporti acum o intepatura de ac pe care abia o vei simti, decat sa suporti cate 3 pe zi mai tarziu daca te prinde boala!

| Dididia101 a răspuns:

Si eu am fobie de ace, dar a fost obligata sa fac un vaccin si sincer n-am simtit nimic, ca o intepatura de tantar. Sa nu il mai faci nu e neaparat o solutie, pentru ca vaccinul te poate proteja de multe boli. In fine, cum vrei tu...