| DenisaDeeni a întrebat:

sunt la mate-info si nu ma descurc prea bine la info.Schemele logice sunt foarte logice laughing eu le inteleg dar cand trebuie sa rezolv un exercitiu de una singura ma blochez.
PS:teorie stiu laughing... vreun sfat sa imi pot intra in mana cu problemele? HEEELP! crying( maine dau test

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca nu iti sunt atat de logice, tu le inveti mai mult pe de rost.

Cu creionul si foaia faci pas cu pas pana intelegi ce se intampla acolo

| DenisaDeeni explică (pentru suntserios):

Deci am facut asta... si fara caiet nu pot face singura problemele. As vrea alte modalitati de a lucra pentru a intelege informatica, sfaturi?