| hau2 a întrebat:

Sunt o fata din iasi si peste o luna implinesc 15 ani. Va rog dati-mi si mie niste idei ce-as putea face... chiar nu stiu. As vrea sa inchiriez un local ceva dar cred ca e prea scump, si oricum nici nu prea stiu ce localuri. Help

1 răspuns:
| deya_7686 a răspuns:

Sunt o gramada de idei! Nu trebuie sa inchiriezi nici un local ca sa te simti bine...1.cheama-ti toti prietenii 2. cumpara multa pizza si bauturi carbogazoase 3. alegeti un tort personificat 4. gandeste-te la cateva jocuri interesante si incitante ( adevar sau provocare, la cati metrii te-ai inecat...) 5. provoaca-i pe toti sa vina imbracati ca de halloween 6. fa curatenie! 7. cumpara confetti 8. pregateste din timp muzica si nu ezita daca un invitat vrea sa puna o alta melodie 9. fa petrecerea cat mai pe seara 10. poti crea o atmosfera de disco la tine acasa cu niste globuri de discoteca( se gasesc la carrefour sau cora pret : 30-70 lei) distractie placuta!