| CutieApplePie a întrebat:

Sunt o proasta.
Intr-o seara am fost la o prietena de a mea sa dorm in weekend.Seara e mi-a spus sa sun pe cineva pe nume...Am afirmat si am inceput sa vorbim.Totul a fost vun pana intr-un punct.Ea a inceput sa vorbeasca despre menstruatie, organe genitale, cum se fac copiii si multe altele. Dupa mi-a luat telefonul si a inceput sa fuga prin camera.Si a pus telefonul in zonele mele genitale.(noroc ca aveam haine pe mine) Ok.Eu i-am spus sa inceteze, dar nu m-a ascultat. Dupa i-a aratata poze si multe alte chestii despre fete.Ok.Aici vine faza proasta. Baiatul acela vorbea pe skype cu un alt coleg.Acela a filmat tot ce am facut noi pentru. ca a dat transfer de monitoare.La sedinta cu parintii o sa arate tot.Stiu ca am fost o proasta, dar ce sa ii spu mamei? Ea o sa creda ca eu am facut tot, dar de fapt acea colega m-a implicat in tot...O SA MA OMOARE.VA ROG SA MA AJUTATI.
Scuze pentru greselile gramaticale

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa arate nimic la nicio ședința, îl poți da în judecata pentru asta. Pune pe cineva, o prietena, verișoara, mătușa, etc, să-l sune pe băiat și sa bage spaima în el, dar sa vorbească ca un adult nu ca un copil, iar data viitoare nu mai fa din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles o iota, nu cred ca avea cum sa filmeze, pai cu voi vorbea prin intermediul a ce?

Solutia cea mai simpla: Nu-i spune mamei de sedinta.

| CutieApplePie explică (pentru anonim_4396):

Messenger are video chat.

| Xdreaper21 a răspuns:

( stiu cum e cu mama care te omoara e a iubitei mele si am si eu o problema cam asa ceva de genu ) ps: is baiat
Pai daca tu uesti fata silitoare si cuminte va stii ca tu nu ai face-o dar sa ii spui inainte ca sa ceara vizionarea intre latru ochii sa nu stie toti parintii ca te "masturbai" ( am pus in ghilimele sa scot in evidenta faptul ca e o minciuna )
Sfatul meu e sa le zici la colegu ala si la golegata ca au belito si poti sa ii dai in gat ca au facut material xxx cu tine fara voia ta

| CutieApplePie explică (pentru Xdreaper21):

Nu e un material xxx. Adica pur si simplu eram imbracate, iar colega/prietena la care am dormit nu are nicio treaba.Mama ei nu i-a spus nimic.Situatia a fost f. grava. Diriga a vorbit cu parintii nostri despre cum ar trebui sa ne comportam, dar nu inteleg de ce s-a ajuns la scoala toata faza asta :/

| Xdreaper21 a răspuns (pentru CutieApplePie):

Ok