| Rares311 a întrebat:

Acum 2 ani am avut o prietena, dar nu prea a mers, iar eu, pentru cam jumatate de an, m-am tot gandit la ea si mi-a parut rau ca am pierdut-o. Am tot incercat sa mai vorbesc cu ea pe facebook, pe mess, si mi-am cam luat ignore peste tot happy. Ieri am primit o cerere pe facebook de la ea si chiar am vorbit putin. A spus ca ii era rusine si mi-a dat ignore peste tot ca sa se ascunda de mine. I-am spus ca nu e nicio problema. Acum ma gandesc din nou la ea si as vrea sa fim din nou impreuna dar nu stiu cum sa fac. Daca m-ati putea ajuta cu un sfat ar fi super. (Mentionez ca nu a fost o relatie pe facebook ci una reala ). Multumesc, dau funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa reincepi relatia cu ea. Succes.

| Rares311 explică (pentru anonim_4396):

Si cum sa fac asta?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rares311):

Pentru inceput poti sa o inviti la u suc, o cafea si sa ai o dicutie cu ea sa vezi daca se merita sa investesti sentimente sau nu. Succes

| Dy2000 a răspuns:

Soune'i ce simti si fara inhibitii. Abia atunci se va deschide si ea in fata ta.Si dupa reactia ei pe care ai descris'o, cu siguranta va vrea si ea o relatie cu tine.

| Dy2000 a răspuns:

Spune-i ce simti si fara inhibitii. Abia atunci se va deschide si ea in fata ta.Si dupa reactia ei pe care ai descris-o, cu siguranta va vrea si ea o relatie cu tine.