| catydulcika a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani, 1.68 inaltime si 41 de kilograme.Sunt fata.Este bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corpul tau ne va arata cat de bine arati, nu conteaza kilele mai oameni bunihappy Daca esti buna, esti buna si gata. Iar daca esti slaba fara cur tate, chestii... aiurea. Dar poate prin surprindere s-ar putea sa fi o persoana okay.

| Lorde92 a răspuns:

Ar mai trebui sa te ingrasi.

| byabubu a răspuns:

Cred ca esti cam slaba...

| SerenaSmiley a răspuns:

Cred ca e foarte bine. Chiar esti foarte inalta pentru varsta ta.