| SzidySzidonia a întrebat:

Am 14 ani 1, 72 cm inaltime si 60 kg. Iarna trecuta aveam 67 de kg, cumva am scapat de 7 kg dar tot am burtica, ce ar trebui sa fac credeti ca e bine cate kg am? Dupa ce mananc, orice ar fi, ma simt vinovata, si nu mai stiu ce sa fac.PLS help sad

2 răspunsuri:
| RuxiKasandra a răspuns:

Incearca sa combini mancarea sanatoasa cu ce iti place tie in primul rand, sa ti un fel de regim pe placul tau. Si fa multe abdomene, cam 50 pe zi, asta te ajuta foarte mult la slabit si la burta, eu intr-o saptamana am dat jos vreo 2, 3 kg. Cauta si pe internet, pe youtube tutoriale cu exercitii happy

| SzidySzidonia explică (pentru RuxiKasandra):

Fac 50 de abtomene pe zi plus 500 de sarituri la coarda si alte exercitii si mai ajut si acasa, in ultimi doua saptamani am dat si eu jo 2 kg.dar mai vreau vreo doua laughing