| adinuta14 a întrebat:

Buna tpu....am 14 ani si am sanii foarte mici....cine imi poate da sfaturi ....multumesc

Răspuns Câştigător
| Dididia101 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu mai acorzi atata importanta fizicului. Incearca sa fi o persoana draguta din punct de vedere moral si vei vedea ca vor fi baieti care sa te placa, chiar si fara "balcoane" happy Intre timp, ai rabdare, mananca mult porumb si incearca sa fi increzatoare si lumea te va vedea cu alti chi. Apropo, porumbul ajuta putin la cresterea sanilorwinking Funda?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce ai vrea sa ai la 14 ani? doi bostani? ai rabdare

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sfaturi pentru ce?

NU ai ce face decât să ai RĂBDARE happy

Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Sunt multi baieti care te plac asa. Si mie imi plac sanii mici. Lasa-i in pace, o sa creasca la timpul lor. Sanii mici sunt fermi si nu se lasa asa usor. Nu este asa o bucurie sa ii cari dupa tine si sa te dernjeze cand faci sport.

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion a răspuns:

Eu zic sa mai astepti.Pana la 18-20 ani, sanii tai au tot timp sa creasca, daca nu, asta este, nu trebuie sa ai piept mare ca sa te placa cineva sau ca sa te placi pe tine insuti.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Stai linistita ca sanii iti vor creste pana la 18-20 de ani...si chiar daca nu vor fi cine stie ce sunt baieti carora le plac fetele cu sanii micuti si draguti decat unele care au ditamai balcoanele care nu le mai incap in sutien. deci ai putina rabdare si o sa vezi ca peste cativa ani o sa fie frumosi si rotunziwinking

| TonyTZu a răspuns:

Easy man sutien!

| ViatacuLouie a răspuns:

Sfatul meu e sa te calmezi... esti inca mica...

| AtomiculXXX a răspuns:

Esti inca mica, mai ai si tu rabdare cativa ani sa te maturizezi.

| Djnicnr a răspuns:

Pai in nici un caz sa nu iti bagi ciorapi in sutien, mai bine astepti sa mai cresti!