| tweety21 a întrebat:

am 14 si sunt fata,as vrea sa intru in corul biserici,ce ar trebui sa fac si unde sa ma duc si cand,ar trebui sa vorbesc cu preotul?
Mentionez ca nu am voce, dar mi.as dorii tare mult sa intru.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si ce vrei sa faci fara voce intr un cor?

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Sunt multi baieti in coru de la biserica cred laughing

| grab a răspuns:

Pai daca nu ai voce la ce bun sa ii mai incurci pe oameni? incearca sa te bagi intr-un cor prin intermediul unui instrument ca acolo nu iti trebuie voce. totusi intreaba-l pe coristul sef daca au nevoie de tine pe vreo octava unde dai bine... succes!

| tweety21 explică:

Draga Liviu, ce legatura au baietii aici?