| MyyyNamee a întrebat:

Am 16 ani.Va rog frumos imi puteti da sfaturi cum fac sa se indragosteasca o fata de mine? Nu prea le am cu fetele sad

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O fată dacă te va plăcea o va face pentru ceea ce ești deci fii tu însuți.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Deci fetele nu se indragostesc de tine la comanda...intai si intai trebuie sa te decizi de care iti place ca sa nu amagesti pe unele degeaba. (Adica sa nu probezi 100 de fete ca sa alegi 1 )
Dupa ce te-ai decis cu siguranta ca iti place de cineva atunci poti sa incepi prin a fi mai bun cu ea decat cu altele, poti sa-i deschizi usa, sa o ajuti la orice are nevoie (teme, daca nu intelege ceva, daca duce un obiect greu atunci te poti oferi s-o ajuti etc...) pentru fete orice lucru conteaza.
Fii alaturi de ea aunci cand e trista/singura, nu discuta lucruri ciudate sau care te intereseaza doar cu tine. Daca nu ai ce sa vorbesti atunci intreab-o cate ceva despre ea dar nu ceva foarte ciudat.
Dupa ce te apropii de ea poti s-o conduci acasa de la scoala. (da, stiu ca este vacanta dar nu o sa dureze la vesnicie) si poti sa-i faci mici complimente despre stiu si eu haine, par (Ex: Imi place cum iti sta parul astazi. - IDK)
Tine minte pentru fete orice lucru mic conteaza. Fii tu insuti si fii alaturi de ea exact atunci cand are nevoie. Fii o companie placuta pentru ea si o sa vezi anumite schimbari in relatia voastra inainte sa-ti dai seama.
Inainte sa cauti o iubita incearca sa cauti o prietena...asa ai cele mai multe sanse sa gasesti pe cineva ce simte ceva pentru tine.
Este doar parerea mea! Bafta!

-Blytz-