| Superman76 a întrebat:

Buna TPU am 17 ani si am o prietena de 16, problema este ca suntem împreună de aproape doua luni dar de când a început scoala am fost nevoit sa merg la Cluj iar ea este in Bistrita si o vad o data la 3 săptămâni si in vacante dar de la o vreme relatia sa răcit putin, ce as putea face in acest sens(DAU FUNDA!)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, e normal sa apara monotonia din moment ce va vedeti atat de rar si puteti vorbi doar prin mesaje, la telefon sau eventual webcam. Impaca-te cu ideea si gaseste-ti o fata din orasul tau.

| neutrino a răspuns:

Accepta ideea ca astfel de relatii nu pot tine mult.

| Superman76 explică:

Nu pot acepta această idee, nu cred ca o relatie de la distanta este imposibilă