| Rangelov a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa va intreb daca la toata lumea a fost batjocorita macar o data in viata?! Eu in generala am fost batjocorit de toti, la liceu merge bine, dar cred ca o sa fie la fel ca la generala. Eu am scapat de timiditate, dar am aparat auditiv si nu inteleg unele vorbe. Am fost o zi cu unul dintre cei mai buni prieteni de ai mei impreuna cu gagica lui si cu unu care isi cam batea joc de mn. Ce sa fac daca unul isi bate joc de mn ca sa inceteze? Serios va intreb

1 răspuns:
| DJBlade69 a răspuns:

Cu siguranta nu i-l iei la bataie pentru ca te-ai cobora la nivelul lui. Parerea mea e ca ai putea sa-l iei peste picior si tu. Gasesti tu pe moment cum.