| Gabyy2221 a întrebat:

Am 20 de ani și 60 kg și as vrea sa mai cresc în înălțime ca sunt cam pitic ce sa fac? Oare mai pot? va rog sa răspundeți sincer sa nu faceți mișto. As vrea sa mai cresc măcar 5 CM.sa am 1 70 o înălțime medie.

Răspuns Câştigător
| alexbvrgd a răspuns:

Stai agatat de o bara 5 minute in fiecare zi pana o sa ajungi la inalimea dorita.

P.S. Daca nu poti sta 5 minute stai si tu cat poti, Succes! happy

| RAY a răspuns (pentru alexbvrgd):

Ce legatura are agatatul de bara cu genetica? cum ai trecut la biologie nu stiu, doar in Romania e posibil asa ceva

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trecand peste porcaria cu agatul de bara numai poti creste natural, gata tiai atins maximul genetic doar prin operatie mai poti atat

| alexbvrgd a răspuns (pentru RAY):

RAY26TM: Te rog sa nu comentezi aiurea daca nu sti!

Acest baiat are 20 de ani si 60 de kg, in concluzie este slab problema e varsta pe care o are daca vrea sa isi mai adauge cativa centimetri in plus trebuie sa munceasca pana nu e prea tarziu

| RAY a răspuns (pentru alexbvrgd):

Ce legatura are greutatea cu inaltimea? dai dovada de repenta la ora de biologie, comentezi aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
https://www.google.ro/......https?/url

| Gabyy2221 explică:

Cunoști pe cineva care a facut chestia asta cu bara și a reușit? Ca am auzit-o și eu dar nu am fost sigur pe ce a spus acel om și am auzit-o de la tine acum și voiam sa te întreb dacă cunoști pe cineva care a crescut vreo câțiva centimetri la vârsta asta pe care o am eu stand atârnat de bara.

| alexbvrgd a răspuns (pentru Gabyy2221):

Da, cunosc un prieten de la sala care a incercat asta si i-a mers, daca stai doar cateva secunde atarnat poti sa iti iei gandul de la 1.70 inaltime