| almaz a întrebat:

Bună TPU, am așa o întrebare puțin mai stranie, dar mă rog, am nevoie de un sfat big grin Am o domnișoară și vorbim de ceva timp, și din câte văd ea dorește ceva mai mult, și eu îmi dau seama doar că nu merg spre această idee, știți de ce? pentru că am în curând BAC-urile și mai mult mă pregătesc de ele, și cam mii frică să încep careva relații fiindcă se apropie examenele și nu știu dacă voi avea timp suficient și pentru ea, și plus la asta nu vreau să-mi eu în cap alte chestii de cât examenele, ce puteți să-mi recomandați? cum să procedez? să încerc ceva cu ea sau so ignor și mai departe, ea este drăguță și dacă sincer aș dori, doar numa-i una mă oprește, examenele...vă rog mult von sfat, cum să procedez ca să fie bine pentru toți, merci frumos anticipat!

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Sunt de accord cu tine. nu-i spune ca o doresti sau ca va trebui sa astepte pana dupa examene. se va simti pe locul 2. mai degraba spune-i ca de abia astepti sa termini cu examenele si ca ai o surpriza pentru ea dupa ce termini cu bac-ul. asa va ramane curioasa. va insista sa stie ce si cum insa nu ceda. cand vezi ca nu mai poate spune-i ca vrei sa o asiguri ca-i va placea mult surpriza si ca e de bine. se va prinde ea ce pui la cale. eventual du-te cu ea undeva in vacanta.

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

O intrebi daca face oral. Daca da, stii ce ai de facut mai departe, hint: nu sa inveti pentru bac.

| CBogdannnnn a răspuns:

Nu sunt fata ca sa stiu ce simte una, dar eu sincer i-as spune exact ce ai scris tu aici, dar nu o fa prin mesaje! Spune-i-o in fata si uita-te in ochii ei cand vorbesti cu eahappy
Iti tin pumnii!

| YoucanKissmynarcisisticass a răspuns:

Expica-i situatia in care te afli. Nu cred ca ii va place, dar decat sa o ignori, mai bine asa.

| almaz explică (pentru YoucanKissmynarcisisticass):

Nu prea corect m-am exprimat, nu în sensul direct o IGNOREZ, noi vorbim, dar pe zi ce trece ea dorește să ieșim undeva în oraș, chestii de genu ăsta, și eu iată stau la îndoială nu știu ce să fac...tot mă fac că nu văd nimic și nu înțeleg, dar așa tot nu-i bine, mult timp nu poate continua...

| musicismydrug a răspuns:

Nu e deloc stranie intrebarea ta laughing Nu o ignora, dar spune-i ca ai vrea ca lucrurile sa devina mai serioase dupa BAC. Poate va intelege, poate nu. Concentreaza-te pe BAC si lasa fetele. Exista o gramada pe lumea asta, fiecare isi va gasi sufletul pereche. :* Bafta la examen!