| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am și eu o problema. Imi place foarte mult sa stau desculta. Am un fetish legat de asta. Problema e ca as vrea sa stau desculta mereu si pe strada, si la scoala sau in metrou, bine, cand e si cald afara, ca momentan e cam frig... Insa imi e foarte rusine. Mereu ma gandesc la ce pot gandi oamenii despre mine. Mai demult am mers desculta pe strada, dar era seara si nu prea m-a vazut nimeni. Ar trebui sa nu imi mai fie rusine si sa incerc sa merg desculta si pe afara? Voi ce parere ati avea daca ati vedea o fata desculta pe strada?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu am inteles legatura cu fetis... Pai ai putea sa incerci daca iti place sa iesi in evidenta. Mai mult decat "uite-o si pe-aia" ce ar putea sa zica? laughing Oricum ei nu te cunosc. Cand eram mici tot desculti umblam toata vara. Ar trebui sa ne simtim bine in pielea noastra sa nu mai traim condusi de altii, sa nu ii mai lasam pe altii sa ne traiasca viata. Odata ce nu deranjezi pe nimeni cu nimic, fa-i ce simti!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te-as vedea acum iarna as ramane consternat, insa in miezul verii nu mi s-ar parea ceva deplasat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ar trebuie sa renunti si sa nu mai mergi desculta nicaieri daca tot te intereseaza asa de mult parerea altora

| TPUuser199 a răspuns:

Wow e o problema asta. Incearca sa o rezolvi, altfel vei fii judecata de cei din jurul tau.

| Lilith1989 a răspuns:

Aș intra în vorbă cu ea, m - aș descalţa și eu și am fi amândouă cool și badass.