| Despot a întrebat:

Am și o mică/mare curiozitatehee hee.
Am început să visez un băiat de vreo săptămână și ceva și visul continuă seară de seară, e destul de ciudat, adică până acum visam toate tampenile și nu băgam de seamă, dar acum il visez seară de seară. Ce înseamnă asta, adică voi ați pățit chestii de genul asta? Help :3 cu un sfat, orice.

Răspuns Câştigător
| EuS200 a răspuns:

Se spune ca daca visezi acelasi lucru de 3 ori, acel lucru se adevereste. Dar nu e adevarat, am patit-o. laughing Nu stiu ce explicatie poate avea, dar poate esti indragostita de el.

| Despot explică (pentru EuS200):

Mulțumesc de explicație, să ști că mă gândisem că aș putea fi îndrăgostită de el, dar nu l-am mai văzut de vreo 3 ani pe băiat laughing decât pe facebook. Și în trrecut, când stătea cu mine în oraș, nu ne suportam deloc, plus că stăteam în același grup de prieteni. Dar nu ne-am suportat niciodată, abia dacă ne salutam.

| EuS200 a răspuns (pentru Despot):

Nu ai pentru ce. laughing Alta explicatie nu pot gasi...laughing

17 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu visez foarte rar.

| Doub a răspuns:

Esti disperata.^_^

| Despot explică (pentru Doub):

În afară de faptul că jignești, n-ai minte nici cât o găină. ^_^

| Despot explică (pentru Doub):

Deci concluzia ta este că, dacă visezi pe cineva de multe ori ești disperat?!
Vai cât de cretin/ă ești! big grin

| Doub a răspuns (pentru Despot):

"Vai cât de cretin/ă ești!"-Esti asa de draguta.^_^. Da, normal ca esti disperat daca visezi ceva de mai multe ori pentru ca te gandesti intens la lucrul, persoana respectiva. Sa stii ca eu nu am spus asta intr-un sens rau. A fi disperat nu e o jignire. Macar atata lucru ar fi trebuit sa stii.

| danay72 a răspuns:

Nu e nimic, visele azi nu se mai implinesc.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Poate ești îndrăgostita de el daca il visezi in fiecare seara

| gabriel87000 a răspuns:

Te gandesti prea mult la baieti si poate din cauza asta visezi asa ceva mie nu mi s-a intamplat niciodata sa visez des acelasi vis.

| Despot explică (pentru gabriel87000):

Dar asta e problema, că nu am visat același, adică pe fiecare seară zici că e un „episod " să zic așa, diferit. Adică nu e același vis, continuă. Mă simt așa. foarte ciudat.

| cCristiannn a răspuns:

Din cauza ca te gandesti prea mult la el si cand visezi, creierul iti arata aceleasi imagini pe care le vezi ziua cu persoana respectiva.

| Despot explică (pentru cCristiannn):

Nu l-am mai văzut de 3 ani, deci. nu știu ce explicație să găsesc, inainte nici nu ne suportam, și acum dintr-o dată să îl visez.

| Despot explică (pentru cCristiannn):

Ideea e că eu nu l-am mai vazut de multi ani big grin si nu am mai tinut nici legatura cu el, doar ca intr-o noapte am inceput sa il visez si asa am tinut-o o luna de zile.