| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Fetelor, ce ati spune daca iubitul vostru s-ar duce la discoteca iar voua nu v-ar spune? Tinand cont ca el nu a fost niciodata cu voi zicand ca nu are timp si ca nu ii place?

5 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Depinde si ce a facut la discoteca...Totusi faptul ca te-a mintit e un lucru destul de rau.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unul ca el merita sa ii fie micsorata sau taiata ratia de iubire eventual de sex.

| MskDesign a răspuns:

Lasa-l! Cine stie daca e doar prima data cand face asa ceva. Daca te placea cu adevarat nu il interesa unde mergea atat timp cat era cu tine.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Are nevoie de timp cu baietii. Da-i putina libertate. Se poate si sa i se schimbe parerea brusc. Si nu trebuie sa-ti spuna oriunde se duce, cel putin din punctul lui de vedere.

| mistikfalls a răspuns:

A vrut libertate.cu tine nu cred ca avea sa se distreze cum doresc băieții.am avut si eu așa situație.tu doar fii informata de ce a făcut? Apoi se poate de decis concret