| eusuntanamaria a întrebat:

Am o alegere grea de facut si vreau sa ma sfatuiti...
Vreau sa ma mut din clasa,deoarece am unii profesori rai,nebuni,etc.
La clasa unde vreau sa ma mut profesorii explicat mult mai bine,in afara de una,profesoara de romana care am inteles ca tipa la ei le dau note Mici etc.
Faza e ca in clasa unde invat EU si nu am profesori asa buni am doar in profesor bun, adica profesoara de romana si o sa-mi fie extrem de dor de ea sad. E cea mai buna profesoara din lume, de la cealalta clasa profa found extrem de rea.
In plus in clasa unde inca invat sunt 2 surori care sunt cele mai bine prietene ale mele,ne asemanam foarte mult la comportament, le poti spune orice, sunt cele mai extraordinare prietene si in acelasi timp colege pe care me am crying si nu pot sta fara ele in clasa sad
Acum, am niste intrebari :
1. Dupa o cerere se plate schimba profesoara de la ei in aia a noastra?
2. Ce ma FAC in legatura cu surorile?crying(( am prieteni si in clasa aia, doar ca nimeni nu le inlocuieste pe ele sad

1 răspuns:
| Viviannnnnna a răspuns:

Fa cum crezi tu ca e mai bine, conteaza sa inveti nu sa te distrezi asa, toata ziua, stii? poti sa te vezi cu ele in pauza