| RainbowDash1 a întrebat:

Am o intrebare serioasa, deci va rog, fara jigniri.
Știți voi acele filmulețe SUPERBE, in care este un catelus drăguț, spre exemplu, apoi apare o fata SI MAI SUPERBA, mirifica, pot spune, care tipa de-ti sparge timpanele. As vrea sa stiu, cum as putea sa nu mai fiu păcălită? Chiar aseară mi s-a întâmplat sa nimeresc unul pe Facebook si am rămas cu traume, serios.
Va rog mult, eu sunt foarte sensibilă si fricoasa, ajutati-ma! Cei care ați mai trecut prin pacaleli d-astea.
funda!

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Cel mai bine vb cu parinti tai sa te duca la un psiholog..cred ca ai avea unpic nevoie de ajutor din cate am citit in postarea ta

| RainbowDash1 explică (pentru DataSoft):

Sper sa nu fi înțeles greșit răspunsul tau laughing dar nu am probleme psihice.