| BiaAmi a întrebat:

Am o intrebare..stiu ca e cam neobisnuita. dar cum sa fac sa nu-mi mai creasca sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ai ce să faci sad

Toate cele bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te poți opune legilor firii...

| Niiiicu a răspuns:

Buna,nu cred ca este posibil, acesta este un lucru normal mai ales la pubertate intre 13-19 ani cand corpul se dezvolta, iar daca sunt prea marii cred ca singurul raspuns ar fi o operatie de micsorarea, dar eu zic ca cel mai important este ca tu sa fi sanatoasa, decat faptul ca ai sanii prea mari happy

| BiaAmi explică:

Sunt prea mari. Nu imi placeeeeeee

| floresdemayo a răspuns (pentru BiaAmi):

Tu ești culmea culmilor, altele nu știu cum să apeleze la tot felul de metode artificiale, pentru mărirea sânilor, tu vrei exact invers, micșorarea acestora. Poartă un sutien simplu, evită cele push-up. Tu să fii sănătoasă, fiindcă mai târziu, o să înveți a te prețui, așa cum ești și vei râde de situația haioasă, în care te găsești acum. : ))