| dildow a întrebat:

Am o mica problema.Joc minecraft poket edition pe android (tableta) si am nevoie de un seed pe care nu il pot gasi.Am cautat pe net pana mi-au iesit creierii pe nas, si tot nu am gasit. Vreau un seed care sa aiba teren plat.Dar nu putin, absolut tot sa fie plat plat.ma puteti ajuta? Si astea:blank si time le stiu si nici nu imi plac.Doar teren plat vreau.

1 răspuns:
| Xavicvm a răspuns:

Pune-ti Minecraft 0.9.5. Pornesti jocul, apesi pe "new" apoi pe "advanced" si selectezi "Flat".