| Just4Joker075 a întrebat:

Am o problemă dificilă, am cunoscut o fata cu care vorbeam in fiecare zi, dar acum nu mai vorbim, ne-am certat foarte rau, totul a inceput de la o glumă facută de ea apoi am intrebat-o daca ii place sa stea mereu intr-o parte in poze, am o poză cu ea, și ea m-a inteles categoric gresit ca si cum as fi zis eu ca are" probleme cu capu, sau ca o ia pe aratura ", eu nu am zis asta nicidata, nu ma caracterizeaza aceste cuvinte, eu sunt un baiat cu suflet mare, credincios, cu capul pe umeri, linistit, vreau sa mai vorbesc cu ea, dar din pacate nu m-ai pot, m-a blocat, ce pot face, ma simt foarte singur si nu am cu cine sa vorbesc as vorbi cu oricine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-a blocat nu prea mai ai cum sa incerci sa ii explici ca a inteles gresit. Poate doar daca aveti prieteni comuni, sa ii rogi sa ii transmita un mesaj din partea ta.

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Poate acesta nu este motivul adevarat.Pentru o simpla gluma nu cred ca te-ar bloca daca nu aveti si alte mijloace prin care sa vorbiti.Probabil este plictisita/satula de tine.sau esti stresant.Sa vorbesti in fiecare zi cu cineva, devine stresant (daca nu e persoana de care ii place)

| LoveSleep a răspuns:

Ignor-o, când o să realizeze că s-a supărat dintr-un motiv aiurea, o să-i treacă.

| Just4Joker075 explică:

Daca tot a zis ca am zis acele chestii, si daca vede asta vrea doar sa imi cer mii de scuze, dar nu i-am zis asta niciodata, stiu ce vorbesc

| Just4Joker075 explică (pentru anonim_4396):

Aici mai este o problema, nu avem prieteni comuni sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Just4Joker075):

Daca te-a blocat nu prea mai ai cum sa incerci sa ii explici ca a inteles gresit. Poate doar daca aveti prieteni comuni, sa ii rogi sa ii transmita un mesaj din partea ta.

| Petrica1337 a răspuns:

Si ce daca te-a blocat? daca chiar tii la ea si vrei sa va impacati, fa-ti alt facebook si scrie-i doar odata cum se zice "una mare si buna". Dupa aceea va vedea efortul depus si isi va da seama ca era "doar o gluma" si ca iti pare rau.
Bafta!

| Just4Joker075 explică (pentru Petrica1337):

Da, nu are nici cont pe facebook sad

| Petrica1337 a răspuns (pentru Just4Joker075):

Nu stiu ce sa zic..indura si ai mai mare grija la ce scoti pe gura data viitoare.

| Marian_Danny_1995 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu renunti si fii convingator cand vorbesti cu ea iar daca te ignora spune-i ca greseste si las-o sa faca ce vrea mai sunt si alte fete.