| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema..sunt mai inchisa la culoare..si uneori lumea isi bate joc de mine ca cica sunt tiganca..nu sunt! Am parul scurt si ondulat si uneori sta asa de rau ca imi vine sa ma tund cheala. Tot ce imi place la fata mea sunt buzele, pentru ca sunt ascutite sus..in rest am ochi de chinezoaica..si sunt urata! Mama mea e sportiva deci i-am mostenit corpul. Am corp destul de frumos.dar sunt prea mica sa conteze asta. Cand imi place de un baiat si afla e ceva gen *esti tiganca.iar *..si ma simt forever alone. Sunt foarte urata! https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/......4413_n.jpg
E o poza mai veche.dar se vede parul si culoarea pielii.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Nu mi se pare ca ai tenul asa de inchis la culoare.Si oricum, unii mereu gasesc ceva de comentat.Esti prea negru,prea alb,prea gras,prea slab, prea, prea, prea, prea.Viata e prea scurta ca sa-ti pese de standardele unui oligofren.Iar in viata o sa intalnesti multi oligofreni.Multi nedepistati.
Iar daca te deranjeaza parul, lasa-l sa creasca.Cand e lung, ai mai multe modalitati de a-l aranja.

5 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Draga baga de unde a iesit pe ala care te face tiganca.Nu baga in seama toate specimenele.Probabil e si varsta de vina, dar o sa vezi ca atunci cand vei fi mai mare nu iti va mai pasa de ce zic toti din jurul tau.Cand vrei ceva faci asa cum vrei, te imbraci cum vrei, te tunzi cum vrei etc si nu bagi in seama ce zic altii.Conteaza ce crezi tu, nu altii!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu-ti faci astfel de probleme inutile, deoarece sigur va apare si ""petecul"" tau pentru care vei fi cea mai minunata, scumpa si iubita fiinta/fetita mai ales ca ai un corp frumos/armonios de sportiva.Afla draga mea ca si ""tigancusele"" sunt iubite exact la fel ca blondele sau roscatele si pe deasupra sunt considerate mult mai ""fierbinti"" ceea ce este un atu in favoarea ta.

| zurick a răspuns:

Nu merge poza happy

Ne asemănăm foarte mult și eu sunt mai creolă. Singura diferență este că mie nu-mi pasă ce crede altul despre mine și asta mă protejează. (Când eram mai mică am pățit și eu asta până am început să ignor)
Încearcă și tu.Demonstrează tuturor că tu ești așa cum vrei tu și cui nu-i placi să plece.

| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa iti faci un look care sa te avantajeze cu situatia ta.

| Nobody11111 a răspuns:

Sunt aproape tiganca laughingsi eu ma mandresc cu asta,si eu am tot ochii de "chinezoaica".eu ma mandresc cu chestia asta ori unde ma duc si daca ma duc intr-un grup noi de prieteni sau undeva incerc sa le spun din prima ca sunt tiganca sau daca fac glume pe tema asta ma iau de ei,nu trebuie sa-ti fie rusine daca iti zic asa pentru ca tu nici nu esti, poti sa le spui clar ca nu esti si cine te iubeste, te iubeste si asa+ ca gandeste-te ca ai un atuu vara, esti gata bronzata, altele ar vrea pielea tawinking