| Eea1 a întrebat:

Am realizat un fisier Microsoft Office 2010 dar am nevoie de el in varianta din 2003? cum il schimb? URGENT!

Răspuns Câştigător
| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Il deschizi.dai sus pe butonul office(ala din colt) si dai save as... dupa ce ti se deschide fereastra aia dai jos, sub caseta de nume si selectezi word/power point sau ce ai tu 97 to 2003 presentation.asta e tot.o sa il poti deschide cu 2003

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Save as și la type selectezi office 97-2003

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Il deschizi si apoi dai pe file Save As si selectezi acolo la tip de file, chiar sub denumire, sa selectezi cu extensia xlshappy Asta este tot