| denisamaria1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum sa ma despart de prietenul meu.Stau cu el de 2 luni si mi-am dat seama ca nu mai simt nimic pentru el.plus ca multe fete mi-au spus ca ma inseala ca l-au vazut cu una si cu alta.In fine.Astept pareri! Funda :* Mersi

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Ii spui ca nu mai vrei sa fii cu el, mai ales ca te si inseala, asta arata clar ca nu te iubeste si respecta.Despre cupluri, articole utile poti gasi pe situl jw.org sectiunea cupluri.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii spui la fel cum ne-ai spus si noua.

| SkyPilot a răspuns:

E sficient ca nu mai simti nimic pentru el. Spune-i in fata, e mai corect fata de voi amandoi. Nu mai pierde timpul.

| grab a răspuns:

Ii spui in fata ca nu mai simti nimic in relatia actuala si ai nevoie de o pauza de la orice fel de relatii ca sa iti reconsideri viata ta putin. daca nu vrea ii spui ca e decizia ta si trebuie sa ti-o respecte. ii spui si ca l-au vazut prieteni comuni cu alte fete si te deranjeaza si sa fii incornorata lui. succes!

| Futhakari a răspuns:

Cel mai bine e sa te convingi ca e adevarat ce au spus fetele, fa pe detectivu si convinge-te singura, si daca poti sa si ceva poze casa ai dovezi, daca cumva zice ala ca nu e pretena mea ca e verisoara etc. Dar daca vrei sa te desparti ai grija cum o faci cine stie in ce disperat nebun se transforma dupa sunt o gramada, si dupa nu mai ai liniste. Bafta si mult noroc!

| Adi_Makanake_1993 a răspuns:

Fii mai distanta cu el, si poate își v-a da seama ca ceva nu este in regula