| Elena9666 a întrebat:

Buna, TPU! Am si eu o intrebare, sunt foarte ingrijorata. Pe data de 4 si pe data de 15 a lunii curente am avut contacte neprotejate cu prietenul meu dar nu a ejaculat in mine. Mentionez ca am un ciclu neregulat, luna trecuta am avut ciclul pe 18 si a tinut pana pe 21, dar luna aceasta inca nu a aparut. Nu stiu cand am perioada de ovulatie,din cauza acestui lucru. Ma doare doar putin spatele si sunt putin balonata,dar nu mereu,asa cum ar trebui sa fiu inainte ciclului. As putea sa fiu insarcinata?! Nu mi doresc asta. Va rog,astept un raspuns urgent, mi e tare frica. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ai putea sa fii insarcinata atat timp cat a existat contact sexual neprotejat.

stii tu e doar 3 lei un prezervativ si te scapa de enorm de multe griji

| neutrino a răspuns:

De ce n-ai putea fi?

| Elena9666 explică (pentru neutrino):

Avea nevoie de un raspuns la intrebarea mea, nu de o intrebare. Mersi happy

| neutrino a răspuns (pentru Elena9666):

Nu stiu la ce te astepti tu, dupa ce faci sex neprotejat. In asemenea cazuri numai norocul te poate salva de la o eventuala sarcina.

| SkyPilot a răspuns:

Este putin probabil dar ai putea fi. Incercati mai intai sa intelegeti cum functioneaza organele respective si abia dupa va jucati neprotejat.
Ar fi indicat sa faci un test de sarcina, ca sa fii sigura.

| Elena9666 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc pentru raspuns.

| SiLaS a răspuns:

Nu va inteleg frate...e chiar asa greu sa folosesti prezervativ?