| vanilivanessa a întrebat:

Buna TPU am telefon performant Samsung galaxy s2. face niste poze beton doar ca mie nu imo plac. Nu stiu sa adopt o atitudine specifica pentru poze si sa imi controlez expresia fetei.etc.ce as putea face pentru a avea poze mai bune? Ps am un defect la dinti.cei de sus sunt putin mai in fata decar cei de jos si daca zambesc in poze se vede

2 răspunsuri:
| Nufii a răspuns:

Zambeste cu gura inchisa. Descarcati dupa android programe de editat poze sau inspirate (cum sa pozezi) dupa net cauta poze inspirate sau incearca sa-ti faci poze de sus in asa fel incat sa nu ti se vada defectul de la gura. Pune o prietena buna sa-ti faca poze si sa.ti spuna cum sa stai ca sa arati bine sau fa poza de la departare.
Succes si sper ca sfaturile mele sa.ti fie de folos.
Si eu am un mic defect la nas si ma feresc de pozele facute dintr-o parte sau de jos care imi fac nasul sa para prea mare.

| Ovidiu77777 a răspuns:

Fa poze gen poker face daca nu stii ce e ala cauta pe google, da un poker face cu zambet, si exista si photoshop