| DellyNn0 a întrebat:

Am un laptop cu memorie placa video buna si am windows 7.Am incercat sa imi instalez gta san andreas, L.A Noire, Assasins Creed 2, 3 si nici unul nu a mers ce naiba are? Funda si la restul vot!

4 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Si eu de unde ouale lu Poseidon sa stiu ce are? Nu tu specificatii, nu tu detalii. Trebuie sa-ti citesc gandurile? (Din cate vad laptop-ul tau cu "memorie placa video buna" e cam slab.)

| emstrong a răspuns:

Eu cred ca e de la windous 7...
pentru acest windows nu s-au prea facut jocuri, pw win 7 merg doar jocurile noi, si alea cam rar. Dupa parerea mea win xp2003 este cel mai bun pentru jocuri si toate cele.
sper ca am fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| mario439 a răspuns:

Poate sa fi de la windous dau de la pc ca degeaba ai placa video daca nu ai rami sau procesor..incearca un reinstall