| DenisaDenisa3 a întrebat:

Buna tpu.As avea nevoie de un sfat.Cum sa ma comport in preajma persoanelor care nu le cunosc si mai mari ca mine cu cativa ani.Se presupune ca trebuie sa ma duc cu un prieten si gasca lui la un party iar eu nu cunosc pe nimeni si sunt mai timida.ce sa fac?(funda)

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Faci cunostiinta cu prietenii lui, daca nu te simti confortabil mai iei o prietena cu tine.Il intrebi pe baiat daca e ok, sa nu te trezesti ca nu-i convine. Oricum te vei simti in plus, e normal.

1 răspuns:
| Me01 a răspuns:

Buna
Fi tu însuți, comportare normal, cine te place bine cine nu tot bine.